Глянцеві двері

Глянцеві полотна користуються великою популярністю в даний час. Не варто недооцінювати цю тенденцію. Глянець має безліч переваг, а його зовнішній вигляд зачарує кожного. Численні фото в інтер’єрі допоможуть гідно оцінити перевагу дверних конструкцій даного виду. Поверхня з вираженим блискучим ефектом, що відображає світло і значно збільшує простір, є відмінною рисою глянцевих міжкімнатних дверей.

Глянець відмінно відображає світло, чим можна скористатися при необхідності візуально розширити простір. Білі двері можуть бути матовими або глянцевими. Матові краще поставити в світле приміщення, а ось глянцеві - в темне. Світло буде відбиватися від їх поверхні, і кімната буде здаватися більш світлою. Якщо правильно розмістити предмети освітлення, то можна досягти приголомшливих естетичних результатів, та ще й на електроенергії заощадити.

Гладке блискуче глянцеве покриття має відмінну відбивну здатність. Такі поверхні привертають увагу ефектом переливів. Барвиста модель прекрасно впорається з роллю ключового акценту в інтер’єрі. Цей колір виділить строгість форм, ліній і підкреслить його витонченість. Глянець доповнить декор і значно змінить його.

Варто відзначити, що глянцеві вироби також прекрасно поєднуються з однотонними стінами. Глянцеві міжкімнатні двері прекрасно поєднуються з іншими гладенькими предметами, розміщеними в кімнаті. Це такі елементи, як дзеркала, хромовані деталі, скло та інше. Часом немає необхідності брати вишукані шпалери або дизайнерські меблі - досить купити білі глянцеві двері, які вдало вписуються в будь-який стиль інтер’єру, наповнюють кімнату блиском і надають приміщенню глибини.

Глянцеві двері виглядають розкішно і навіть багато, але це не означає, що коштує таке рішення дорого. Завдяки масштабному виробництву, фабрикам вдається виробляти глянцеві двері не набагато дорожче матових. В середньому ціна порівнянна зі звичайними не глянцевими дверима. Глянцеві двері мають доступну для більшості клієнтів ціну.

Доглядати за глянцевими моделями дуже просто. Якісне PVC-покриття, яким покриті вироби, не дає бруду проникнути вглиб полотна. Щоб утримувати двері в чистоті, цілком вистачить злегка вологої ганчірки. Якщо потрібно позбутися від стійкого забруднення використовуйте поліроль.

Що стосується практичності використання глянцевих дверей в повсякденному житті, то всупереч розхожій думці, за глянцевими дверима доглядати нітрохи не складніше, ніж за матовими. Навіть навпаки, до них не так липне пил і бруд за рахунок дзеркальності поверхні. Однак, потрібно зауважити, що це стосується білих глянцевих дверей (або з різнотонним забарвленням), але ніяк не чорного глянцю - з ним якраз найбільше клопоту. На будь-який чорній глянцевії поверхні видно найменші частинки пилу, згадайте натертий до блиску рояль або піаніно, варильну поверхню з чорного скла на кухні, її потрібно протирати мало не кожен жень.

Наприкінці відзначимо, що глянцеві двері вимагають нескладного догляду. Досить регулярно протирати їх засобом для полірованих поверхонь. Такі двері потребують догляду не більше, ніж будь-які меблі у вашій квартирі. Двері не вбирають жирних плям і легко очищаються вологою ганчіркою. Глянець - покриття, яке стає сучасним трендом. Вони відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, лаконічністю і універсальністю. На чорних поверхнях будуть помітні відбитки пальців, і навіть пил. Саме тому покупці вибирають нейтральні і спокійні тони.

Фильтры Сортировать
Сортировка
очистить все
28.06 - вихідний день

Notice: Undefined variable: fabrika in /home/xc452520/supermart.com.ua/www/skin_new/bottom_menu.php on line 107

Notice: Undefined variable: fabrika in /home/xc452520/supermart.com.ua/www/skin_new/bottom_menu.php on line 107